Emocijas darba vietā

Par semināru

Izdevniecība “Dienas Bizness” organizē semināru “Emocijas darba vietā”

Kādēļ ir tik nozīmīgi un aktuāli runāt par emocijām un emocionālo intelektu profesionālajā dzīvē? Cilvēka emocijas ietekmē pieņemtos lēmumus un var ietekmēt uzņēmumu un komandu produktivitāti. Emocijām ir nozīmīga loma gan kolektīva attiecību kontekstā, gan darbā ar klientiem, kā arī motivēšanas un inovāciju ieviešanas kontekstā.


NORISES LAIKS: 22.septembris | plkst. 9.30 – 13.15
NORISES VIETA: Film Noir (Splendid Palace telpās)
MĒRĶAUDITORIJA: uzņēmumu vadītāji, uzņēmumu stratēģiskie vadītāji, pārdošanas vadītāji, personāla vadītāji, vadošie darbinieki, lēmumu pieņēmēji un citi, kurus interesē šī tēma.
DALĪBAS MAKSA:
Vienai personai: 106,48 EUR (ieskaitot PVN)
Izdevniecības Dienas Bizness abonentiem 15% atlaide: 90,51 EUR (ieskaitot PVN)

Emocijas darba vietā

Programma

SEMINĀRĀ RUNĀSIM PAR:

  • Emocijām un to lomu komunikācijas un saskarsmes procesā (gan komandas ietvaros, gan mijiedarbībā ar klientiem);
  • Emocionālo inteliģenci, ko tas nozīmē, un kādēļ šī tēma ir tik populāra un aktuāla uzņēmumos;
  • Emocijām un motivāciju, un to kā daži uzņēmumi ir radījuši amatu “Chief happiness officer” jeb CHO, ar nolūku rūpēties par darbinieku labizjūtu un motivāciju.

SEMINĀRA NORISES KĀRTĪBA:

9.30 – 10.00 Dalībnieku ierašanās un reģistrācija
10.00 – 11.30 Seminārs
11.30 – 11.45 Kafijas pauze
11.45 – 13.15 Seminārs


Zane Veinberga Psiholoģe (Mg. psych.), mācību vadītāja, Izglītojošo spēļu un metožu asociācijas līdzdibinātāja. Jau gandrīz 10 gadus Zane sadarbojas ar uzņēmumiem un organizācijām visā Latvijā, konsultējot, mācot un veidojot mācību materiālus un izglītojošās spēles. Zane ir sadarbojusies ar tādiem uzņēmumiem kā RIMI Latvia, ERGO, Evolution Gaming, Amber Beverage group, AS Latvenergo, Aerodium Sigulda, Lidosta Rīga, kā arī bankas, pašvaldības iestādes, izglītības iestāde, u.c. Profesionālā praktiskā pieredze tiek saistīta ar zināšanām psiholoģijā, sniedzot plašāku skatījumu uz saistību starp efektivitāti un produktivitāti uzņēmumā ar darbiniekiem un dažādiem psiholoģiskajiem procesiem, kas notiek organizācijās.

Zane Veinberga 
Psiholoģe (Mg. psych.), mācību vadītāja, Izglītojošo spēļu un metožu asociācijas līdzdibinātāja. Jau gandrīz 10 gadus Zane sadarbojas ar uzņēmumiem un organizācijām visā Latvijā, konsultējot, mācot un veidojot mācību materiālus un izglītojošās spēles. Zane ir sadarbojusies ar tādiem uzņēmumiem kā RIMI Latvia, ERGO, Evolution Gaming, Amber Beverage group, AS Latvenergo, Aerodium Sigulda, Lidosta Rīga, kā arī bankas, pašvaldības iestādes, izglītības iestāde, u.c. Profesionālā praktiskā pieredze tiek saistīta ar zināšanām psiholoģijā, sniedzot plašāku skatījumu uz saistību starp efektivitāti un produktivitāti uzņēmumā ar darbiniekiem un dažādiem psiholoģiskajiem procesiem, kas notiek organizācijās.