Dienas Bizness Uzņēmēju klubs

Veidosim pozitīvu biznesa vidi kopā!

DIENAS BIZNESA KLUBS – viedokļa līderu grupa, kas pauž profesionālu, ekonomiski loģisku un ilgtspējīgu viedokli un priekšlikumus, kas spēj ietekmēt valsts attīstības procesus sabiedrībai un biznesam lietderīgā un labklājību veicinošā virzienā.

Nākamā Dienas Biznesa kluba tikšanās reize norisināsies 13. novembrī, kad pasākuma īpašais viesis būs ģenerālprokurors Juris Stukāns!

Tikšanās vieta un laiks: Viesnīca “Grand Poet” | 13. novembris

Tikšanās norises kārtība:
8.30 — 9.00 Ierašanās, brokastis
9.00 — 9.30 Tēmas ievadprezentācija
9.30 — 10.30 Kluba biedru diskusija

DB kluba diskusiju vadītāja – Anita Kantāne, «Dienas Bizness»  redaktore

Pasākums tiks fotografēts un iegūtie materiāli var tikt publicēti.


KLUBA MĒRĶIS:

  • Radīt platformu kopīgas pozīcijas paušanai uzņēmējiem svarīgos jautājumos, lai sasniegtu vēlamo rezultātu pārstāvētās nozares un visas tautsaimniecības attīstībai;
  • Izveidot tikšanās vietu līderiem, kur dalīties pieredzē ar citiem augstas klases profesionāļiem un satikt cilvēkus, kuru zināšanas un pieredze sniegs pienesumu un jaunu skatījumu biznesa attīstībā.

DB kluba biedru tikšanās reizes tiek plānotas reizi mēnesī (darba dienā plkst. 8.30, izņemot vasaras mēnešus), kur demokrātiskā un neformālā atmosfērā paust viedokli par uzņēmējus interesējošām tēmām aicināsim spilgtas biznesa personības, valsts institūciju pārstāvjus un atzītus ekspertus, kā arī rosināsim diskusijas par sasāpējušu un aktuālu jautājumu risinājumiem.

Iestāšanās DB klubā paredzēta tikai aicinātiem biedriem. Sākotnējā izvēle balstīta uz Dienas Bizness TOP 500 uzņēmumu sarakstu un līdzšinējās veiksmīgās sadarbības pieredzi.

 

Uzaicinājuma apstiprināšana un plašāka informācija:
Dina Niedre,
mob. 22377641
dina.niedre@db.lv