Kā padarīt biznesu veiksmīgāku?

par pasākumu

Šī gada 22.septembrī Izdevniecība “Dienas Bizness” organizē tiešsaistes meistarklasi uzņēmējiem ” Kā padarīt biznesu veiksmīgāku?”.

_________________________________________________________________________________________________________

Dienas Bizness organizētā meistarklase “Kā padarīt biznesu veiksmīgāku” ļaus iepazīt vairāku nozaru ekspertu aizgūstamos piemērus, kuru veiktās metodes palīdzējušas sasniegt praktiskus un vērā ņemamus rezultātus un sniedzot būtiskas atbildes uz jautājumiem, kas skar biznesa vadību, pārvaldību, investīcijas biznesā un risinājumus biznesa efektivitātei.

Pirmajās divās šā gada “Dienas Bizness” meistarklasēs “Mārketinga stratēģija un pārdošana” un “Kā uzvarēt pandēmijas laikā – jēgpilnie zīmoli 2021. gadā” pieredzē dalījās vadošie cilvēki no uzņēmumiem SIA “BITE Latvija”, “Clear Channel Latvia”, “Havas Latvia mediju grupas” un aģentūras “MIXD”.

Šā gada trešajā un noslēdzošajā tiešsaistes meistarklasē runāsim par Investīcijām uzņēmējiem, pārvaldību un atbalstu biznesa attīstībai, biznesa efektivitāti un uzņēmēju pieredzi.

Elvis Kvalbergs, “Excellent Latvia” valdes loceklis IT jomas profesionālis ar 20 gadu pieredzi, no kuriem 15 gadus pievērsies ERP programmatūru un grāmatvedības risinājumiem, lai palīdzētu dažādu nozaru uzņēmumiem paaugstināt darba efektivitāti un produktivitāti. Elvis ir strādājis gan programmēšanā, gan vairāku IT jomas projektu un uzņēmumu vadībā. Viņš ir strādājis uzņēmumā “HansaWorld” gan vadod starptautiskus projektus un strādājot kā uzņēmēju konsultantam Austrālijā, gan kļūstot par uzņēmuma valdes locekli. No 2020. gada viņš ir valdes loceklis IT risinājumu uzņēmumā “Excellent Latvia”, kas nodrošina “Standard Books” un “Standard ERP” biznesa vadības sistēmas vairāk nekā 30 000 uzņēmumu Igaunijā un Latvijā. Elvis ir arī IT risinājumu uzņēmuma “Burti” vadītājs un tehnoloģiju uzņēmuma “Flex.bi” valdes loceklis un produktu vadītājs.

 

Arnis Blūmfelds, “Erst Finance” izpilddirektors  finanšu sektora profesionālis ar vairāk kā 20 gadu ilgu pieredzi, no kuriem lielākā daļa pavadīta finanšu nozarē, starp kuriem var minēt gan banku, gan nebanku uzņēmumus. Finanšu biznesu Arnis ir iepazinis no pašiem pamatiem, no bankas zvanu centra operatora izaugot līdz partneru departamenta vadītājam “Swedbank”. Biznesa departamenta vadītājs Arnis bija arī telekomunikāciju uzņēmumā “Bite”, apdrošināšanas kompānijā “Balta” vadījis Rīgas reģionu. Pieredzi nebanku sektorā Arnis guvis starptautiskās kompānijās kā “MetLife” un “Coface”, un no 2019.gada ir “ERST Finance” izpilddirektors.

___________________________________________________________________________________________________________

Kā padarīt biznesu veiksmīgāku? Meistarklasē runāsim par:

  • Biznesa vadības risinājumiem;
  • Biznesa vadības sistēmu integrācijas iespējām, efektīvu e-komerciju, grāmatvedību un biznesa datu analīzi tirdzniecībā
  • Atbalsts biznesa attīstībai
  • Biznesa efektivitāti – uzņēmēju pieredze sasniegumos
  • IT sistēmu integrācijām manuālajā darbā

 

LAIKS:  2021. gada 22. septembris Tiešsaiste | www.db.lv
NORISES LAIKS:
No plkst. 10.00 – 12.00

MĒRĶIS: Veicināt atbalstu uzņēmējiem, piedāvāt finanšu rīkus uzņēmumiem, biznesa pārorientēšanai, tehnoloģiju ieviešanai, jaunu tirgu apguvei un citiem pārdomātiem risinājumiem kā attīstīt savu biznesu.

MĒRĶAUDITORIJA: Uzņēmēji, kuri meklē finanšu rīkus un citas iespējas savu plānu un ideju realizēšanai, uzņēmumu īpašnieki, zīmola vadības speciālisti, biznesa attīstības vadītāji, mārketinga un uzņēmumu TOP menedžeri, satura veidotāji un IT nozares eksperti, kā arī visi jaunie e-komercijas virziena aktīvisti.

DARBA VALODA: Latviešu

 


Programma:

Biznesa vadības sistēmu integrācijas iespējas

Kā nodrošināt efektīvu e-komerciju, B2B sadarbību, grāmatvedību un biznesa datu analīzi tirdzniecībā. IT sistēmu integrācijas manuālā darba samazināšanai.

Elvis Kvalbergs, “Excellent Latvia” valdes loceklis:

“Domājot, kā padarīt biznesu veiksmīgāku, noteikti ir vērts analizēt, cik efektīvi ir ikdienas rutīnas darbi un procesi. Cik daudz un kādi ir manuālie darbi? Cik daudz laika cilvēki pavada, veicot garlaicīgus darbus, ko var digitalizēt un automatizēt? Cilvēks ir daudz vērtīgāks par mašīnu. Mūsu klientu pieredze rāda, ka nereti garlaicīgus rutīnas darbus veic patiesi talantīgi cilvēki, kuru potenciālu daudz vērtīgāk būtu īstenot darbos, kas sniedz lielāku pievienoto vērtību uzņēmumam. Biznesa vadības sistēmu izmantošana un to integrācijas iespējas ir viens no veidiem, kā paaugstināt ikdienas procesu efektivitāti, darbinieku motivāciju, samazināt kļūdas un paveikt lietas ātrāk un lētāk gan e-komercijā, gan B2B sadarbībā, gan grāmatvedībā un biznesa datu analīzē.”

Biznesa efektivitāte – uzņēmēju pieredze un sasniegumi

Arnis Blūmfelds, “AS ERST Finance” izpilddirektors:

“Šodien efektivitāte balstās spējā pielāgoties un rīkoties ātri, fokusējoties nevis uz esošo problēmu un tās risinājumu, bet gan uzņēmuma ilgtermiņa mērķiem un vīziju, paredzot nākotnes izaicinājumus – tehnoloģiju pratību, darbaspēka trūkumu, tirgu mainību un cenu svārstības, globālos ekonomiskos satricinājumus. Dažbrīd tas nozīmē nākotnes potenciāla saskatīšanu pozīcijā vai idejā, kurai pašreizējā situācijā nav biznesa vērtības, un uzliek par pienākumu nemitīgi meklēt jaunas iespējas un attīstības virzienus. Kamēr vieni ilgtspējas faktorus uzlūko kā slogu, uzņēmumi ar dziļu izpratni par tās nozīmi jau maina bizness vidi un sasniedz jaunu biznesa izaugsmes līmeni arī pandēmijas laikā.”

DALĪBAS MAKSA:
● Reģistrēšanās meistarklasei: 45 EUR + PVN (no 18. septembrim)
Pieteikties – https://konferences.db.lv/

 

Vairāk informācijas:
Viktors Bukults
Projektu vadītājs
Dienas Bizness | konferenču nodaļa
M. +371 29840080 | viktors.bukults@db.lv

 

 

Kā padarīt biznesu veiksmīgāku?

Sadarbības partneri

Kā padarīt biznesu veiksmīgāku?

DARBA KĀRTĪBA

Biznesa vadības sistēmu integrācijas iespējas
Kā nodrošināt efektīvu e-komerciju, B2B sadarbību, grāmatvedību un biznesa datu analīzi tirdzniecībā.
IT sistēmu integrācijas manuālā darba samazināšanai.
Elvis Kvalbergs, “Excellent Latvia” valdes loceklis

 

Biznesa efektivitāte: Uzņēmēju pieredze un sasniegumi.
Arnis Blūmfelds, “Erst Finance” vadītājs

 


Piezīme: organizētāji patur tiesības mainīt lektoru un tēmu sarakstu, kā arī programmas dienas kārtību, ja tāda nepieciešamība rastos.


 

Kā padarīt biznesu veiksmīgāku?

PIETEIKUMA ANKETA

Error: Contact form not found.