VASARAS NOMETNE BĒRNIEM

Vasara ir īstais laiks jauniem piedzīvojumiem!

Sākoties vasaras sezonai un aizvadot pēdējās dienas skolā, izdevniecība “Dienas Bizness” sadarbībā ar žurnālu “Ilustrētā Junioriem” piedāvā iespēju pieteikt bērnus dalībai vasaras nometnē “Dzīvniekiem pa pēdām”!

Savu ceļojumu, izzinot dzīvnieku tik ļoti dažādo pasauli, mēs sāksim vienā no skaistākajām Latvijas vietām – Kurzemē, kur Talsu novadā atrodas atpūtas parks “Laumas”. Iemīļota vasaras atpūtas vieta, kurā žurnāls “Ilustrētā Junioriem” jau vairākus gadus pēc kārtas bērnus no visas Latvijas aicina, lai kopā pavadītu laiku gan aizraujošās un radošās nodarbībās, gan kopā atpūstos un mestos jautros vasaras piedzīvojumos.

Pētīsim dzīvnieku pasauli, izzināsim to dabu un raksturīgākās iezīmes. Mācīsimies, kā saudzēt to dabisko vidi un palīdzēt tiem, ja nonākuši nelaimē. Kā atpazīt meža zvēru pēdas, kad sekot tām un kad labāk likt tos mierā. Ar ko pacienāt un ko labāk notiesāt pašiem. Minēsim mīklas, pētīsim bilžu grāmatas un runāsim par mīluļiem. Tēlosim paši un attēlosim citus.

Katra nometnes diena būs piepildīta ar fiziskām aktivitātēm svaigā gaisā, radošām nodarbēm grupās un individuāli, zināšanu apguvi teorijā un praksē, bet pats galvenais – priecāsimies par kopābūšanu aizraujošās rotaļās un spēlēs.

Nometnes vieta: atpūtas parks “Laumas”, Laumas, Īves pag., Talsu nov., LV-3261
Nometnes laiks: 30.07.2023. – 05.08.2023.
Bērnu vecums: 7 – 14 gadi
Programma un dienas kārtība: https://juniorunometne.lv/
Pieteikšanās: https://ej.uz/gribuuznometni

Dalības maksa: EUR 480
Ar Juniora Drauga karti:  EUR 408
Māsām / brāļiem: EUR 460
Ar Juniora Draugu karti māsām / brāļiem: EUR 391

 

bilde

Vai esi gatavs šīs vasaras piedzīvojumiem, lai kopā ar žurnālu “Ilustrētā Junioriem” pētītu un izzinātu dzīvnieku pasaules noslēpumus!?
Pievienojies! Kopā būs aizraujošāk!

Vairāk informācijas:
Santa Butāne
+37126132470 | santa.butane@db.lv